QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdałbyś/Zdałabyś? [PRAWDZIWE PYTANIA]

Policja ma spore braki kadrowe. Dotyczą one nie tylko dużych miast, ale w zasadzie całej Polski. Chociaż praca nie jest łatwa, to po kilku latach można w niej nieźle zarabiać. Dostalibyście się?
QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdałbyś/Zdałabyś? [PRAWDZIWE PYTANIA]
 Naszemiasto.pl

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.12.2017, 07:52

Armia Krajowa zdrajcom ojczyzny minimum goliła głowę na łyso. Tych tutaj należy osądzić przez odpowiedni trybunał i skazać nawet zaocznie. Wyrok trybunału wykona się jak tylko postawią stopę na polskiej ziemi.

06.12.2017, 13:38

Słowo oczajdusza należy pisać razem, ponadto masz inne błędy gramatyczne. W tak krótkim zdaniu tak wiele błędów popełniłeś.
Rodzice w domu rozmawiają po rosyjsku czy też w jidysz?

06.12.2017, 09:14

Dobromił ty oczaj duszo zrób sobie test może ci wyjdzie że jesteś balon do potęgi

05.12.2017, 19:23

Ja nie mogę w nocy spać to dyżurkę chętnie popilnuje .Jest wolne miejsce ? SIWI u was swoje mam, Ip znacie to prosze mejlować

05.12.2017, 17:12

20%.

05.12.2017, 16:57

a od jakiego wyniku się zdaje?

05.12.2017, 14:17

[b]Oświadczenie wydawcy[/b]

Przepraszam Panią [b]Aleksandrę Tyczyńską[/b] i Pana [b]Marka Obszarnego[/b], dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
[b]Mariusz Baryła[/b]
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

05.12.2017, 11:41

He, he kochałem swojego ojca jest prawidłową odpowiedzią, a jak go nie znałem bo mnie zostawił jak miałem 2 lata, to też go kochałem? Jeżeli są to prawdziwe pytania, to nie dziwi mnie poziom osób tam zatrudnionych.