MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 6
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Murowana Goślina...
fot. pixybay

Jest praca w Poznaniu i okolicy! Oto TOP 5 ofert z zarobkami od 9 do 23 tys. zł na miesiąc

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: Murowana Goślina

Zakres obowiązków:

- implementowanie nowych funkcjonalności, rozwijanie istniejących aplikacji, dbanie o wysoką jakość wdrażanych rozwiązań, reagowanie na zgłaszane problemy. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub B2B

Liczba godzin pracy w miesiącu:

160

Data rozpoczęcia:
od zaraz

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 11 000 PLN brutto

Wymagania konieczne
Wykształcenie: średnie

Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Inne wymagania

- Minimum dwuletnie doświadczenie z technologią PHP, znajomość framework PHP Laravel, umiejętność projektowania rozbudowanych systemów, znajomość technologii MySQL, praktyczna znajomość HTML/XHTML, CSS i JavaScript, dyspozycyjność do pracy na pełen etat, bardzo dobra organizacja pracy. Umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B.

Zawód: programista aplikacji

Link:

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora.